Öne Çıkanlar

Transatlantik’i yakından incelemek ister misiniz?

Yelkenler fora! Birbirinden eğlenceli aktiviteler sizi bekliyor! HAVUZLAR & PLAJ
 • Kapalı Havuz
 • Ana Havuz
 • Çocuk Havuzu,Relax Havuz
AKTİVİTELERİMİZ
 • Birbirinden eğlenceli Animasyon şovlarımızın yanında Havuz Partisi, Gala gecesi ve Türk gecesi etkinliklerimiz bulunmaktadır.
 • Profesyonel canlı müzik etkinliği,
 • Dart, Masa Tenisi, Voleybol,
 • Kart ve eğlenceli masa oyunları
 • Step-Aerobik aktiviteleri
 • Sabah jimnastiği
ÜCRETLİ AKTİVİTELER
 • Tenis, Play Station, Oyun makineleri ve Bilardo oyun hizmetlerimiz ücretlidir.
 

Fundo! Vücudumuzu hem dinlendirmenin, hem de onu dinlemenin vakti geldi!

Otelimizin Spa ünitesinde Fitness Center, 2 adet Sauna, 2 adet Türk Hamamımız bulunmaktadır.

Kişisel bakım ve güzelliğiniz için kendinize vakit ayırabileceğiniz 8 Bakım odamız mevcuttur.

Spa ünitemizde Kapalı havuz ve Dinlenme Localarımız bulunmaktadır.

Türk Hamamı, Buhar Banyosu, Şok Duş ve Ilık Havuz spa hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Masaj, uzman Hamam hizmetleri, Cilt ve Vücut Bakımı ve Kuaför ücretlidir.

Miniklerimizin en çok keyif aldıkları bir yaz tatili olacağına emin olabilirsiniz! Çocuklarımızın güvenli ve eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanmış çocuk kulübümüz, sizlerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Güvenli oyun alanlarında düzenlenen çeşitli etkinliklerle çocuklarımız daha verimli zaman geçirebilir… MİÇO KIDS CLUB
 • Otelimizin Miço çocuk kulübünde, miniklere sınırsız eğlence sunuyoruz!
 • Çocuklarınızın tatili öğretici aktivitelerle eğlenerek, dolu dolu geçiyor.
 • Çocuk oyun alanımız Sağlık Bakanlığından onaylı, hijyenik çimden oluşmaktadır. 04-12 yaş grubu için aktiviteler düzenlenmektedir.
 • Minik misafirlerimiz için özel doğum günü partileri hazırlamaktayız.
 • Profesyonel ekibimiz dahilinde, her gün 10:00-12:00
 • 14:00-17:00 saatleri arasındadır.
Full donanımlı salonlarımızda sizi ağırlamaktan büyük keyif duyarız! ÇANAKKALE HALL Çanakkale Hall, alışılagelmiş toplantı salonu mantığının dışında özel bir hizmet sunmak için hazırlanmıştır. Lüks ve kaliteyi toplantı salonumuzda birleştirerek, sizlere en iyi toplantı deneyimini sağlamaktayız. ÇANAKKALE 1 Alışılagelmiş toplantı salonu mantığının dışında özel bir hizmet sunmak için hazırlanmıştır. Lüks ve kaliteyi toplantı salonumuzda birleştirerek, sizlere en iyi toplantı deneyimini sağlamaktayız. ÇANAKKALE 2 Alışılagelmiş toplantı salonu mantığının dışında özel bir hizmet sunmak için hazırlanmıştır. Lüks ve kaliteyi toplantı salonumuzda birleştirerek, sizlere en iyi toplantı deneyimini sağlamaktayız. ÇANAKKALE 3 Alışılagelmiş toplantı salonu mantığının dışında özel bir hizmet sunmak için hazırlanmıştır. Lüks ve kaliteyi toplantı salonumuzda birleştirerek, sizlere en iyi toplantı deneyimini sağlamaktayız. İSTANBUL Geniş, şık ve konforlu İstanbul Toplantı Salonumuzda; özel toplantı ve görüşmelerinizi özeni ve kaliteyi hissederek, toplantılarınızı keyif ve başarıyla bitirebilirsiniz. Toplantı salonlarımızın varlık sebebi sizlerin memnuniyeti olduğu gibi, önceliği de sizden başkası değildir. MACELLAN Geniş ve konforlu Macellan Toplantı Salonumuzda; iş toplantılarınıza ve özel görüşmelerinize en iyi kalitede hizmet ve özen sunuyoruz. Toplantı salonlarımızın varlık sebebi sizlerin memnuniyeti olduğu gibi, önceliği de sizden başkası değildir. CEBELİ TARIK Geniş ve ferahlıkla hazırlanmış Cebeli Tarık Toplantı Salonumuzda; özel toplantılarınızı, konferanslarınızı düzen içinde gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı salonlarımızın varlık sebebi sizlerin memnuniyeti olduğu gibi, önceliği de sizden başkası değildir. HÜRMÜZ Geniş, aydınlık ve şık Hürmüz Toplantı Salonumuzda; özel toplantı ve görüşmelerinizi kalite standartlarının üstünde gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı salonlarımızın varlık sebebi sizlerin memnuniyeti olduğu gibi, önceliği de sizden başkası değildir. SÜVEYŞ Geniş, ferah ve düzen içinde planlanmış Süveyş Toplantı Salonumuzda; özel toplantılarınızı, konferans ve özel iş görüşmelerinizi kaliteli ve konforlu bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı salonlarımızın varlık sebebi sizlerin memnuniyeti olduğu gibi, önceliği de sizden başkası değildir. SİNEMA SALONU Özel Sinema Salonumuzda; kalabalık toplantılarınızı geniş ve ferah bir alanda, sinema düzeninde gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı salonlarımızın varlık sebebi sizlerin memnuniyeti olduğu gibi, önceliği de sizden başkası değildir. FUAYE Şık, lüks ve kalite standartlarının üstünde hazırladığımız Fuaye Salonumuz; özel toplantı, iş görüşmeleriniz ve özel kutlamalar için oldukça uygundur. Toplantı salonlarımızın varlık sebebi sizlerin memnuniyeti olduğu gibi, önceliği de sizden başkası değildir.